Siz tüm enerjinizi üretime verin;

Lemidora ihtiyacınız olan pek çok hizmeti tek çatı altında toplarken bu hizmetleri sizin için çok daha uygun fiyatlı bir hale getirmektedir. Bu sayede ihracatınız çok daha kolay, hızlı ve uygun maliyetlerle gerçekleşmektedir

Müşteri Hizmetleri

  Yabancı ülkelerde yerel e-ticaret platformları aracılığı ile yapılacak satışlarda İngilizce veya ülkenin dilini bilen personel çalıştırmanız gerekmektedir. Aksi halde mevcut platformdaki mağazanızı kapatılmaktadır. Çünkü e-ticaret siteleri tüketici talep ettiği takdirde müşteri ile iletişim kurarak sormak istediği soruları ve sorunlarını çözmenizi beklemektedir. 

  Şirketimiz bünyesinde barındırdığı müşteri hizmetleri ekibi sayesinde yabancı dil bilen ek bir kadro kurmanıza gerek kalmaksızın e-ticaret süreci içerisinde gerçekleşen tüm müşteri hizmetleri işlemlerini gerçekleştirerek hem müşterinin hem de sizin gerekli bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır.

Gümrük Danışmanlığı Hizmeti

   İhracat yapan firmalar gümrük ve usulü işlemlerin ülkeler arasındaki farklılıklarından,  ülkelerin uyguladığı çeşitli düzenlemelerden, formal işlemlerin bekleme sürelerinden ve daha pek çok sebepten dolayı zorluk yaşamaktadır. 

  Lemidora olarak tüm bu usulü işlem süreçleriyle hem Türkiye’de hem de yurt dışında sizler için ilgileniyoruz!  Gereksiz prosedür ve usulü işlemlerle uğraşmadan tüm gümrük işlemlerinizin danışmanlığını yaparak tecrübe ve bilgi eksikliğinden kaynaklı olarak gümrükten dönen ürünler için yüksek maliyetlerden kurtarıyoruz.

Müşteri ve Pazar Analizi

   Özellikle yerel perakendeciler ve toptancılar son dönemde iç piyasada ve ihracatta E-ticaret yapılabilmesi için kendi içinde veri analizi ekipleri oluşturmaya çalışmış ancak gerekli maliyetlerin yüksek olması dolayısıyla lider firmalara karşı rekabet edememişler ve birimlerini kapatarak rekabet dışı kalmışlardır. 

     

    Şirketimiz bünyesinde bulunan veri analiz ekibimiz müşteri, ürün, sipariş verileri ve çevre sistemlerden alınan verilerle oluşturulan veri havuzları üzerinde çalışan analitik modeller ile daha iyi bir deneyim oluşturabilmek için raporlama yapılarının, gerçek zamanlı karar destek sistemlerinin oluşturulması, veri görselleştirme tekniklerinin kullanılması yöntemleri ile raporlar hazırlamakta ve bu raporlar dahilinde ürünlerinizi pazarlamaktadır.

Birlik Üyelikleri

  Lemidora, ile ihracat yapabilmeniz için yasaların zorunlu kılmış olduğu üyelik ve aidat gibi çeşitli katılım ve devamlılık ücretlerinin olduğu birlik üyeliklerine ihtiyacınız yoktur.

 Birlik üyelikleri sayesinde uluslararası arenada gerekli ikili ticari görüşmelerin sağlanması, ithalatçı firmanın güvenilirliğinin tespiti gibi hususlarda sizlere bilgi sağlamaktayız.

E-Ticaret Platformlarında Mağaza

   Uluslararası arenada satış yapabilmek için KOBİlerin en büyük maliyetlerden biri de E-Ticaret platformlarının fahiş üyelik ücretleridir. Lemdiora olarak, doğrudan tüketiciye ihracat yapmak istediğiniz ülkeler, bölgeler veya doğrudan şirketlere satış yapabileceğiniz global B2B platformlarında bulunan mağazalarımız üzerinden ihracata başlayabilirsiniz!

 

Yurt İçi Mağazalarımız


•N11
•N11 Pro (B2B)
•Gittigidiyor
•Hepsiburada
•Trendyol
•Amazon Türkiye


 

Yurt Dışı Mağazalarımız


•AliBaba (B2B)
•AliExpress 
•Amazon Avrupa 
•Amazon Amerika
•Souq BAE
•Souq Sudi Arabistan

Fuar Katılım ve Danışmanlık Hizmeti 

  Dünyanın pek çok ülkesinde her yıl ihracata yönelik çeşitli fuarlar düzenlenmektedir. Belirli bir sektör üzerine düzenlenen bu fuarlara alım ve satım için pek çok ilgili firma katılmaktadır. Bu da size ilgili firmalara ürünlerinizi tanıtma hatta anlaşıldığı takdirde direk sözleşme imzalama ve satım gerçekleştirme imkanı sunmaktadır.

  Lemidora sizler için dünya genelinde ihracat konusu ile ilgili tüm fuar ve organizasyonları takip etmekte ve anında sizlere bilgi vermektedir. Talebiniz halinde  sizin adınıza katılma ve stant açma işlemlerini gerçekleştirerek ticari görüşmeler yapma, vekaletiniz dahilinizde onay verdiğiniz takdirde uluslararası ithalat ve ihracat anlaşmaları imzalamaktayız.  

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube

info@lemidora.com

Güllerpınarı Mah. Keykubat Bulvarı Ali Gürses İş Merkezi No:144 Kat:2 İç Kapı No:204 Alanya/Antalya